• Školská jedáleň a školský internát

• Nachádzajú sa v bezprostrednej blízkosti Hotelovej a Obchodnej akadémie v centre mesta. Školský interná pozostáva z dvoch samostatných pavilónov, ktoré zabezpečujú žiakom komfortné ubytovanie za dostupné ceny.

Vo vhodných dohodnutých termínoch vieme vyjsť v ústrety i ďalším záujemcom o ubytovanie, napríklad v čase prázdnin, dovoleniek v lete ale i v priebehu školského roka. Obidve budovy sa vynímajú v peknej zelenej scenérii a zároveň ponúkajú oddych, možnosti realizovať voľnočasové aktivity ubytovaných.

K zdravému životnému štýlu mladých ľudí prispieva školská jedáleň, ktorá ponúka ubytovaným stravu vo forme raňajok, obedov a večerí. Aj ďalší záujemcovia oceňujú stravovacie služby, ich kvalitu, nielen po stránke estetickej či gastronomickej, ale hostí príjemne prekvapí profesionálna obsluha žiakov v čistom, modernom prostredí. V ponuke sú tri jedlá a vždy jedno z nich pamätá i na vegetariánov.

Tieto dva subjekty sú miestom, kde sa rodia tie najkrajšie spomienky študentov a vychovávateľov na časy strávené v internátnych izbách, na exkurziách a výletoch.

• Školská jedáleň

• Zdravý obed s úsmevom a obsluhou
    • Školský internát

• Zo života v školskom internáte